5 טיפים לסיילים החמים של הקיץ

שלטי SALE מופיעים בכל מקום כרשתות האופנה והחנויות הקטנות מתכוננים לקיץ '22. בגדים, נעליים ואקססוריז מוצעים כולם במבצע כאשר משווקי הבגדים מנסים לפנות את מלאי הקיץ כדי לפנות מקום לסתיו. בעוד שחלק מהמבצעים של קיץ 22 כבר באוויר, המבצעים החמים ביותר עוד לפנינו. בשבועות הקרובים, מחירי בגדי הקיץ ימשיכו לרדת לקראת הסתיו. זה הזמן המושלם להצטייד בפריטי קיץ חיוניים כמו מכנסיים קצרים, גופיות, סנדלים ומשקפי שמש. אז בין אם אתם מחפשים מציאה או סתם רוצים להקדים את עקומת האופנה, שימו לב למבצעי קיץ 22 בשבועות הקרובים.

אבל רגע! איך תדעו איזה פריט אתם באמת צריכים לקנות ואיזה סתם קורץ לכם בגלל שהוא במבצע?

לפני שאתם קונים משהו חדש, בין אם זה במבצע או לא, תמיד תשאלו את עצמכם את חמש השאלות הבאות:

1. האם הפריט הזה מתאים לסגנון החיים שלי? 

אם אתם אנשי מקצוע עסוקים, תצטרכו בגדים שונים מאשר מישהו שעובד מהבית. שקלו את הפעילויות היומיומיות שלכם וודאו שהפריטים שאתם רוצים לקנות מתאימים לסגנון החיים שלכם. אל תקנו פריט שאינו תואם את הסטייל שלכם רק בגלל שהוא ב SALE. 

2. האם אני יכול לראות את עצמי לובש את זה יותר מפעם אחת?

 קל להיקלע להתרגשות של SALE ולרכוש משהו שתלבשו רק פעם אחת. לכן, לפני שאתם מבצעים את הרכישה, קחו צעד אחורה ושקלו אם אתם יכולים לראות את עצמכם לובשים אותו מספר פעמים. אם לא, כנראה שזה לא שווה את הכסף שלכם.

3. האם זה משהו שאני צריך או רוצה?

יש הבדל בין צרכים לרצונות, וחשוב לדעת לאיזו קטגוריה נכנס הפריט. אם זה משהו שאתם צריכים, כמו חליפה חדשה לראיון עבודה, אז קדימה! לכו את זה. אבל אם זה משהו שאתם רוצים, כמו שמלה חדשה למסיבה, חישבו אם אתם באמת צריכים את זה או שיש אפשרויות אחרות שיעבדו באותה מידה.

4. האם יש לי כבר משהו דומה? 

רוב הסיכויים שאם אתם שוקלים לקנות משהו חדש ב SALE, כבר יש לכם משהו דומה בארון הבגדים שלכם. אז לפני שאתם יוצאים לצוד מבצעים ולפני שאתם מבצעים את הרכישה, בדקו את מלאי הארון שלכם, והחליטו אם הפריט החדש באמת נחוץ.

5. כמה באמת אשתמש בזה? 

חשוב להיות מציאותיים לגבי התדירות שבה באמת תלבשו משהו לפני שאתם קונים אותו. אם אתם שוקלים לקנות פריט יקר ב SALE שתלבשו רק פעם או פעמיים, רוב הסיכויים שהוא לא שווה את הכסף שלכם. אבל אם זה משהו שאתם יודעים שתפיקו ממנו שימוש רב, כמו ג'ינס נחמד, אז אולי זה שווה את ההשקעה.

 אם תפנו את הזמן לשאול את עצמכם את השאלות הללו לפני ביצוע רכישות, תוכלו להבטיח שהארון שלכם יישאר מתוקתק וישקף את הסגנון האישי שלכם, והכי חשוב – שהוא עונה על הצרכים שלכם.

SALE
Facebook
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים

שווה לראות גם:

דילוג לתוכן