5 אפליקציות השמירה על כושר החינמיות הכי טובות שמצאנו

לורה מולדובר

לורה מלדובר

עורכת תוכן ראשית, באז.

תוכן עניינים

הדרך הכי טובה להישאר בריאים כיום היא לשמור על הכושר. הכושר טוב גם לבריאות, גם למראה החיצוני וגם לתחושה הפנימית. אבל, מאד קשה לעקוב אחרי הספורט שאנחנו עושים, ולפעמים צריכים עזרה חיצונית. בדיוק בשביל זה נועדו אפליקציות הספורט.

C25K

מטרת האפליקציה היא לגרום לכם להפוך לאצנים. היעד שהיא מציבה היא ריצת 5 קילומטר. אפליקציה עושה זאת בצורה הדרגתית, ועוזרת לכם לאט לאט להפוך מעצלנים גמורים לאצנים שאפילו יתחילו לאהוב את הריצה ואת עולם הספורט.

 7 Minute Workout: 

לא תמיד יש זמן לאימון מלא. לפעמים אפשר לעשות ספורט רק במשך  דקות ביום, במקום אימון אחד בשבוע והדבר מועיל יותר. האפליקציה יוצרת בעבורכם אימונים שנמשכים 7 דקות וכך מכניסה אתכם לכושר. היא מתאימה במיוחד לאנשים שמעדיפים אימון קצר ואינטנסיבי מאשר השקעת זמן ארוך לאימון מלא.

Nike+ Training Club:

אפליקציית הספורט החינמית של נייק פשוט מצויינת! היא עוזר במעקב אחרי כמות הספורט שעשיתם, הזמן, ועצימות האימון. האפליקציה נועדה לראות שאת עוקבים אחר תוכנית האימונים שלכם ולא מפספסים. יתרון האפליקציה הוא המגוון הרחב של תוכניות האימון הספציפיות הנמצאות בה.

Jefit

לא כולם אוהבים אירובי וזה בסדר. אפליקציית Jefit מבוססת על אימוני כוח. אימוני הכוח עוזרים להתחזק, ולחטב את הגוף. ישנו מיתוס שאירובי חשוב ביותר כי הוא “שורף קלוריות” אך כמובן שעם אימוני אירובי עליכם לשלב אימוני כוח והאפליקציה הזו מושלמת בשביל מטרה זו.

Runtatic six pack abs

אחד השרירים שלאנשים הכי חשוב הוא שריר הבטן. זהו שריר חלש מאד אך כאשר הוא מחוזק, הגוף נראה בריא להפליא. באפליקציה אימוני בטן בדרגות קושי שונות ומשנות. היתרון באפליקציה הוא החלוקה לרמות שעוזרת לכל אחד להתאים את האימון לרמת הכושר האינדיבידואלית שלו, וכך להיכנס לעולם הספורט בהדרגה.

זכרו! כולם יכולים להנות מפורט, הדבר הכי חשוב הוא למצוא ספורט שאתם אוהבים. חשוב להיכנס לכושר בהדרגה כדי לא להיפצע, וכך תסגלו אורח חיים בריא 

אהבתם את הכתבה? >> katcho.co.il

מה דעתם על התוכן? שתפו אותנו בתגובות >>

שווה לראות גם:

מוצרי טיפוח טבעיים

מוצרי טיפוח טבעיים

הביקוש למוצרים נקיים, ירוקים וברי קיימא הולך ותופס תאוצה, וגם תעשיית היופי והבריאות לא נשארת אדישה לכך. עם המודעות ההולכת וגדלה לתופעות הלוואי הפוטנציאליות של

קרא עוד »

אבנים בכיס מרה

על פי ארגון הבריאות העולמי, כ-10% מהאנשים בעולם סובלים מאבני מרה. בישראל, כ-200,000 אנשים מאובחנים מדי שנה עם אבני מרה. שכיחות אבני מרה גבוהה יותר

קרא עוד »
דילוג לתוכן