שיר במתנה ליום הולדת – מדוע זה מומלץ?

לורה מולדובר

לורה מלדובר

עורכת תוכן ראשית, באז.

תוכן עניינים

אם אתם רוצים לפנק מישהו ליום ההולדת במתנה ייחודית ולגרום לו להרגיש שהשקעתם בו, כדאי שתקליטו לו שיר כמתנת יום הולדת. השיר יהיה ייחודי ומקורי ותוכלו בעזרתו גם לבדר את החוגג. אז מדוע מומלץ לתת שיר ליום ההולדת ואיך כדאי לכם להכין אותו?

איך להכין שיר ליום ההולדת?

כדי להכין שיר במתנה יהיה עליכם ראשית לכתוב אותו ולבחור לו לחן. תוכלו לכתוב מילים שלכם לשיר שכבר קיים ולבנות אותו על בסיס הלחן הקיים, וכן תוכלו לבחור לכתוב לחן מקורי משלכם. כשאתם בוחרים הקלטת שיר, חשוב שתדאגו שהשיר יהיה אישי, ידבר על מי שחוגג יום הולדת ויגע ברגעים משותפים ובדיחות משותפות שלכם איתו. שיר במתנה כדאי שלא תכינו לבד ותקליטו אותו ביחד עם עוד כמה חברים כך שכולכם תוכלו להנות ולפנק.

למה דווקא שיר ליום ההולדת?

שיר במתנה הוא המתנה המושלמת ליום ההולדת. השיר יהיה ייחודי לכם ויגרום לחתן יום ההולדת להרגיש מיוחד ואהוב. את השיר תוכלו גם לעשות משעשע גם שגם תוכלו לבדר את מי שחוגג.

רוצו לקרוא גם בבלוג U-V !

שיר במתנה ליום הולדת

מה דעתם על התוכן? שתפו אותנו בתגובות >>

שווה לראות גם:

Traditional symbols Jewish festival of Sukkot with tallit

טלית מהודרת לחתן

למעשה, כאשר אתם קונים טלית מהודרת בשביל החתן, לא מדובר בקנייה של מה בכך. הסוג של הבד, הצבע של הטלית, הגודל שלה ואפילו הסוג של

קרא עוד »

מתנות למי שאוהבים

יום נישואים הוא אחד מהימים החגיגיים והמרגשים בשנה, היום בו שתי נפשות החליטו להיקשר זו בזו ולהתחבר. היום הזה מציין אהבה, משפחתיות, חיבור ומשיכה ועבור

קרא עוד »
דילוג לתוכן