שיפוץ דירה? כל מה שאתם צריכים לדעת על קירות גבס

במהלך שיפוץ של דירה, חשוב שנכיר כמה שיותר אופציות שקיימות כדי לאפשר לנו לעצב את הדירה שלנו בדיוק כמו שאנחנו רוצים. א שלמה עבודות גבס כאן כדי להציג לכם כמה עובדות מעניינות על קירות גבס, שבתור מי שמשפצים דירה כדאי שתדעו.

מהירות העבודה בשיפוץ הדירה

אמנם במהלך שיפוץ דירה אתם עלולים להיתקל לא פעם בעיכובים שונים בתהליך הבנייה אולם חשוב לדעת שבנייה של קירות גבס היא בנייה מהירה ויעילה. לא כמו זמני ההמתנה הארוכים שאליהם התרגלתם, מקיר גבס אתם יכולים להנות מהר מאוד.

גמישות בשיפוץ הדירה

שלמה מומחה גבס כאן כדי לומר לכם שאת קיר הגבס או כל יחידת גבס אחרת ניתן לעצב בדיוק כמו שאתם רוצים. חומר הגבס הוא חומר נוח מאוד לעבודה מה שמאפשר לקבלן לעשות בדיוק מה שאתם רוצים. בעזרת הגבס ניתן לבנות נישות ייחודיות בתוך הקיר לאחסון או לבנות את הקיר בצורה שמתאימה בדיוק למה שאתם רוצים.

בחינה של לחות המים בזמן שיפוץ הדירה

נקודה נוספת שחשוב לדעת ביחס לקירות גבס היא שהעמידות שלהם ללחות ומים אינה גבוה. לאור זאת, במקומות בבית שאמורים להיות עם הרבה לחות או בסכנת רטיבות, לא מומלץ לבנות קיר גבס.

במסגרת שיפוץ דירה, קירות גבס מאפשרים לכם מספר אופציות בתחום עיצוב הפנים שכדאי מאוד שתכירו אותן. 

שיפוץ דירה
Facebook
Twitter
LinkedIn

תוכן עניינים

שווה לראות גם:

כסא בר – סוגים והתאמות

כסאות בר הם כסאות אשר נפוצים מאוד ברחבי הארץ, ומחזיקים בבעלותם ישראלים רבים. המטבחים כיום רק הולכים ומשתדרגים, ובהרבה מטבחים יש צורת אי, שאליה ניתן

קרא עוד »

איזה תאורה מומלצת לבית?

ישנם 4 סוגים עיקריים של תאורה לבית. אם גם אתם מתלבטים בין סוגי התאורות השונות, הצרכים שלכם, ההתאמה לעיצוב והעלויות הגעתם למקום הנכון.  בואו נתחיל!

קרא עוד »
דילוג לתוכן