עיסוי רפואי עוזר לרדת במשקל?

מה היתרונות של עיסוי רפואי

עיסוי רפואי יעיל במספר מעלות ויתרונות, לעומת עיסויים רבים אחרים שמטרתם רק לפנק ולהוריד מתחים בלבד. לפניכם קצת מהיתרונות המדהימים של עיסוי רפואי לגופינו:

הזרמת דם – עיסוי רפואי יעל מאד בהזרמת הדם בגוף, מעלה שמסייעת לרבים כמו נשים בהריון לדוגמא, וכן מסייעת בפינוי רעלנים וניקוי הגוף.

שחרור שרירים – שרירים כואבים או תפוסים, זוכים לסיוע אדיר מהעיסוי הרפואי, לכן ספורטאים ורבים שסובלים משרירם תפוסים פונים לעיסוי רפואי באופן קבוע כדי לשחרר ולהקל על המגבלה והכאב.

גמישות וחופשיות תנועה – עיסוי רפואי יעיל בהענקת חופשיות וטווח תנועה גדול יותר לגוף.

הפחת מתח וחרדה – העיסוי הרפואי יכול להתמקד בבעיות של מתח, חרדה או בעיות של קשב וריכוז, על ידי התמקדות במספר מוקדים המשפיעים על תחושות אלה בגוף. 

בעיות גב – עיסוי רפואי יעיל גם בהקלה על בעיות שונות בגב כמו במקרים של פריצות דיסק או בלט.

 

האם עיסוי רפואי עוזר לרדת במשקל?

ירידה במשקל היא אינה מטרה של עיסוי רפואי ואינה קורית לרוב בעקבותיו למרות שרבים מאמינים שעיסוי ודיקור סיני, עשויים להביא לירידה במשקל ולמטבוליזם נכון של הגוף. בכל מקרה, העיסוי הרפואי יעיל בעבודה על השרירים וזרימת הדם, וירידה במשקל עלולה לקרות באופן טבעי אך אינה מובטחת ואינה מטרה רשמית בכל הנוגע לעיסוי רפואי.

עוד בנושא לייף סטייל תוכלו למצוא בג'סטין

Facebook
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים

שווה לראות גם:

6 יתרונות לשימוש בריאקט [REACT]

ריאקט [REACT], הספרייה המדהימה לבניית אתרים ויישומים אינטראקטיביים, מציעה יתרונות רבים שביססו את מעמדה כבחירה מובילה עבור מפתחים. עם העוצמה האדירה של ריאקט, כולל יכולות

קרא עוד »

הקונדיטוריות השוות בישראל

בישראל יש מגוון רחב של מאפים ועוגות פופולריים בקונדיטוריות, כאשר כל אזור ועיר יכולים להיות ייחודיים בטעמים ובסגנונות שלהם. אבל מה הצפונים אוהבים לאכול? מה

קרא עוד »
דילוג לתוכן