עיסוי רפואי עוזר לרדת במשקל?

מה היתרונות של עיסוי רפואי

עיסוי רפואי יעיל במספר מעלות ויתרונות, לעומת עיסויים רבים אחרים שמטרתם רק לפנק ולהוריד מתחים בלבד. לפניכם קצת מהיתרונות המדהימים של עיסוי רפואי לגופינו:

הזרמת דם – עיסוי רפואי יעל מאד בהזרמת הדם בגוף, מעלה שמסייעת לרבים כמו נשים בהריון לדוגמא, וכן מסייעת בפינוי רעלנים וניקוי הגוף.

שחרור שרירים – שרירים כואבים או תפוסים, זוכים לסיוע אדיר מהעיסוי הרפואי, לכן ספורטאים ורבים שסובלים משרירם תפוסים פונים לעיסוי רפואי באופן קבוע כדי לשחרר ולהקל על המגבלה והכאב.

גמישות וחופשיות תנועה – עיסוי רפואי יעיל בהענקת חופשיות וטווח תנועה גדול יותר לגוף.

הפחת מתח וחרדה – העיסוי הרפואי יכול להתמקד בבעיות של מתח, חרדה או בעיות של קשב וריכוז, על ידי התמקדות במספר מוקדים המשפיעים על תחושות אלה בגוף. 

בעיות גב – עיסוי רפואי יעיל גם בהקלה על בעיות שונות בגב כמו במקרים של פריצות דיסק או בלט.

 

האם עיסוי רפואי עוזר לרדת במשקל?

ירידה במשקל היא אינה מטרה של עיסוי רפואי ואינה קורית לרוב בעקבותיו למרות שרבים מאמינים שעיסוי ודיקור סיני, עשויים להביא לירידה במשקל ולמטבוליזם נכון של הגוף. בכל מקרה, העיסוי הרפואי יעיל בעבודה על השרירים וזרימת הדם, וירידה במשקל עלולה לקרות באופן טבעי אך אינה מובטחת ואינה מטרה רשמית בכל הנוגע לעיסוי רפואי.

Facebook
Twitter
LinkedIn

תוכן עניינים

שווה לראות גם:

כסא בר – סוגים והתאמות

כסאות בר הם כסאות אשר נפוצים מאוד ברחבי הארץ, ומחזיקים בבעלותם ישראלים רבים. המטבחים כיום רק הולכים ומשתדרגים, ובהרבה מטבחים יש צורת אי, שאליה ניתן

קרא עוד »

איזה תאורה מומלצת לבית?

ישנם 4 סוגים עיקריים של תאורה לבית. אם גם אתם מתלבטים בין סוגי התאורות השונות, הצרכים שלכם, ההתאמה לעיצוב והעלויות הגעתם למקום הנכון.  בואו נתחיל!

קרא עוד »
דילוג לתוכן