מה עושים עם הכלב כשיוצאים לחופשה?

לורה מולדובר

לורה מלדובר

עורכת תוכן ראשית, באז.

תוכן עניינים

חופשות יכולות להיות זמן מהנה ומרגש לחיבור משפחתי, להנאה מפסק זמן מעבודה ומהשגרה ולטעינת כוחות מחדש. עם זאת, יציאה מהבית לזמן ממושך עלולה גם להציב בפני בעלי חיות מחמד דילמה קשה: מה לעשות עם הכלב/ה שלכם בזמן הנסיעה? חשוב לשקול את האפשרויות השונות העומדות לרשותכם לפני שתחליטו על האופציה הטובה ביותר עבורכם ועבור כלבכם. 

מתכננים חופשה בקרוב אך לא בטוחים מה לעשות עם הכלב שלכם כאשר תהיו רחוקים? בין אם תבחרו לקחת את כלבכם לטיול יחד אתכם, להשאיר אותו בבית עם אחד מבני המשפחה או בין אם תבחרו להעניק לו חופשה בפנסיון לכלבים, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לסקור את האפשרויות הטובות ביותר, אשר יאפשרו לכם לנסוע בראש שקט. 

קחו את כלבכם לטיול אתכם! 

לפעמים זה פשוט לא אפשרי להשאיר את חיית המחמד האהובה שלכם מאחור. אם תחליטו לקחת אתכם בן הלוויה הפרוותי שלכם, יש כמה נקודות חשובות שכדאי לזכור. בהתאם לאן פניך מועדות, ייתכן שיהיה צורך לרכוש מסמכים מיוחדים או חיסונים מראש. בנוסף, מציאת מקום לינה מתאים שיקבל חיות מחמד יכולה להיות מסובכת, אך אפשרית! הקפידו לחקור תחומים אלה ביסודיות לפני שאתם יוצאים לחופשה שלכם.

בקשו טובה מאדם עליו אתם סומכים

תוכלו להשאיר את כלבכם יחד עם חבר קרוב או בן משפחה עליו אתם סומכים שידאג לכלבכם. במידה ותעדיפו להשאיר את הכלב שלכם בבית (על מנת שישאר בסביבה מוכרת לו), תוכלו לבקש מאחד המכרים שלכם להגיע לביקורים יומיים על פני תקופות ממושכות. בקשו מהם לדאוג לצרכים הבסיסיים של כלביכם כמו האכלה או טיולים, תוך שהם מספקים גם חום אנושי, תשומת לב וזמן משחק בחוץ במידת האפשר. בעלי חיות מחמד מוצאים לעתים קרובות נחמה בידיעה שמישהו אמין דואג ליקירם לאורך כל היעדרותם.

מתקני פנסיון: מקום בטוח לכלבים

מתקני פנסיון לכלבים מספקים סביבות בטוחות ומפוקחות לכלבים כאשר בעליהם אינם. מטפלים מנוסים מסוגלים לפקח על פעילויות היומיום של כלבכם, להעניק לו את כל התרופות או את הטיפולים הדרושים במידת הצורך, את תשומת הלב לה הוא זקוק ומענה על כל צרכיו. רוב המתקנים כוללים גם פעילויות חברתיות כמו הליכה, טיולים, זמני משחק ועוד, כך שכלביכם נשארים בריאים ומאושרים במהלך שהותם. עלות שירותי הפנסיון משתנה בהתאם למשך השהייה, גודל הכלב, ובהתאם לשירותים נוספים המבוקשים (כגון רחצה, טיפול וטרינרי ואפילו טיפולים קוסמטים כגון תספורת או גזיזת ציפורניים). חשוב לחקור על מתקני פנסיון מתאימים לכם ולחיית המחמד שלכם מבעוד מועד.

הכי חשוב – בחרו באופציה שתסב לכם שקט בזמן החופשה

ההחלטה מה לעשות עם כלבכם בעת היציאה לחופשה היא אף פעם לא החלטה קלה, אבל עם שיקול דעת זהיר ומחקר מבעוד מועד, תוכלו לנסוע בראש שקט. בין אם אתם בוחרים בשירותי פנסיון מקצועיים או טיפול ביתי 24/7 מבן משפחה או חברים השוהים במקום; כל אפשרות המתאימה לאורח החיים שלכם ושל כלביכם עשויה להיות מתאימה. 

חופשה מהנה! 

מה דעתם על התוכן? שתפו אותנו בתגובות >>

שווה לראות גם:

דילוג לתוכן