כל מה שצריך לדעת על כמה עולה לנקות שטיחים

ניקוי שטיח הוא הדרך היחידה לשמור על המראה שלו לאורך זמן. העובדה שהשטיח מונח על הרצפה גורמת לו לצבור הרבה מאוד לכלוך ואבק, ולכן חשוב לנקות אותו מידי פעם. ניקוי שטיחים צריך להיעשות במקום מקצועי כדי לשמור על השטיח מפני נזק אפשרי במהלך הניקוי. אנחנו כאן כדי להסביר לכם על המחיר של ניקוי שטיחים.

מצב השטיח

הנתון הראשון שמשפיע על המחיר של ניקוי השטיח הוא המצב של השטיח. ככל שהשטיח במצב קשה יותר, וכמובן אם לא ניקיתם אותו הרבה זמן, המחיר של הניקוי יהיה יקר יותר. בנוסף, אם השטיח עבר נזק מסוים כמו מגע עם נוזל וכיוצא בזה, אזי ניקוי שנועד להחזיר אותו למצב הקודם גם הוא יהיה יקר יותר מאשר ניקוי שרק נועד לשמור על המצב הרגיל של השטיח.

גודל השטיח

ניקוי שטיחים מחיר כמובן משתנה בין שטיח לשטיח כשבוחנים את הגודל שלו. ככל שהשטיח גדול יותר, כך המחיר שאותו תשלמו עבור הניקוי יהיה יקר יותר. ניקוי של שטיח גדול דורש עבודה מורכבת יותר שלוקחת זמן רב, ולכן המחיר שלה יהיה בהתאם. 

בניקוי של שטיח המחיר נקבע בעיקר לפי הגודל של השטיח והמצב שלו. ככל שהשטיח שלכם שמור טוב יותר, ובמיוחד אם אתם מקפידים לנקות אותו בצורה קבועה, המחיר של ניקוי השטיח יהיה נמוך יותר, כמובן ביחס לגודל. אז במידה ואתם מחפשים איש מקצוע איכותי לטובת ניקוי השטיחים, אנחנו ממליצים בחום על אס או אס קלין.
ליצירת קשר חייגו: 053-3006162

כמה עולה שטיח?
Facebook
Twitter
LinkedIn

תוכן עניינים

שווה לראות גם:

כסא בר – סוגים והתאמות

כסאות בר הם כסאות אשר נפוצים מאוד ברחבי הארץ, ומחזיקים בבעלותם ישראלים רבים. המטבחים כיום רק הולכים ומשתדרגים, ובהרבה מטבחים יש צורת אי, שאליה ניתן

קרא עוד »

איזה תאורה מומלצת לבית?

ישנם 4 סוגים עיקריים של תאורה לבית. אם גם אתם מתלבטים בין סוגי התאורות השונות, הצרכים שלכם, ההתאמה לעיצוב והעלויות הגעתם למקום הנכון.  בואו נתחיל!

קרא עוד »
דילוג לתוכן