כלים דיגיטליים מומלצים למשקיעים בשוק ההון

אם אתם משקיעים בשוק ההון, אתם ודאי יודעים כמה חשוב להיות מעודכנים כל הזמן בשינויים ובתמורות שחלים בשווקים. הבורסה בעולם קיימת שנים רבות, אך זה לא אומר שהיא לא השתנתה. בעבר, נאלצו המשקיעים להסתפק בדיווחים מושהים בעיתונים ובמוקדים טלפוניים, היום הם מקבלים דיווחים מהירים באתרי חדשות כלכליים ובפלטפורמות מסחר. עם זאת, גם הנתונים הללו מושהים, משיקולי עלות, ולמעשה מפגרים אחר המציאות לפחות בדקות בודדות.

אז איך אפשר להישאר תמיד מעודכנים לחלוטין, ולהיות עם האצבע על הדופק? הכירו כלים דיגיטליים חדשניים, אשר הופכים כל השקעה לחכמה ומושכלת יותר.

מפות חום

מפות חום הן כלי שימושי מאוד, עבור ניתוח נתונים משלל סוגים ותחומים. גם בשוק ההון ניתן להשתמש במפות חום, אשר מציגות במהירות את ביצועי המניות השונות, באמצעות הצבעים אדום וירוק, אשר משקפים רווחים או הפסדים. עם המפות אפשר לבצע מחקר, לבחון ביצועים של שווקים שונים, להתוודע לעסקאות ולמידע לגבי נכסים ומניות. 

מפות חום מאפשרות לקבל תמונה בהירה במבט חטוף, של נתוני שוק בזמן אמת והיסטוריים. הן מציגות מגזרים, סוגי נכסים ומניות. רוצים לבדוק את המצב של מניה בנק מזרחי או של מניית מיקרוסופט? תקבלו את המידע המעודכן ביותר בלחיצת כפתור. 

סימולטורים

לפני עידן האינטרנט, סוחרים, ברוקרים ורואי חשבון מהאסכולה הישנה השתמשו בעט ובנייר לציור תרשימים והזנת הזמנות. בימים ההם, פקודות בורסה נכתבו על נייר ולאחר מכן עברו מדלפק ההזמנות של חברת ברוקרים לסוחרים. הקשיים עם המסחר המסורתי בנייר היו אינסופיים, והיוו מגוון של סכנות. למשל, לא תמיד הצליחו לקרוא מה כתוב בדפי ההזמנות, שלא לדבר על כך שדפים הלכו לאיבוד בדרך קבע.

כיום, כל אותם אנשי מקצוע וגם אתם המשקיעים, נהנים מכל היתרונות שמציעה החדשנות הטכנולוגית: מחשבים מהירים, טלפונים חכמים, אינטרנט, תוכנות וכו'. בין השאר, כיום קיימת היכולת ליצור את הסימולטורים הטובים ביותר של מניות ומסחר, לתרגול טכניקות מסחר וביצוע בדיקות לשלל אסטרטגיות מסחר. 

גם אם אתם בקיאים מאוד בניהול כספים וביצוע השקעות, התמודדות עם שוק המניות היא עדיין קצת הימור, ותמיד כדאי למזער את הסיכונים כמה שאפשר. לכן, משקיעים רבים מחפשים את סימולטורי המניות הטובים ביותר, שידריכו אותם כיצד להפוך למשקיעים טובים יותר. 

קיימים היום סימולטרים רבים, ואתם צריכים לבחור על פי הצרכים האישיים שלכם. אין סימולטור שהוא "הטוב ביותר", אך בהחלט יש כאלה שמומלצים יותר מאחרים. אם אתם מחפשים סימולטור, מומלץ לקרוא ביקורות של משתמשים ושל סוקרים.

סימולטור בורסה טוב, משמש ככלי תרגול מצוין לביצוע השקעות. בנוסף, הוא מציע את ההזדמנות ללמוד ולשלוט ביסודות פיננסיים. סימולטורים יכולים לעזור לכם ללמוד כיצד להתייחס לעלויות המסחר, כיצד לבצע פעולות מסוימות ואיך לבצע ניתוח מניות. מסחר בסימולציה, יכול גם לעזור לכם להבין את התמונה הכלכלית הגדולה, חדשות הקשורות לעסקים והשפעות שונות על השווקים ועל מחירי המניות.

למה חשוב לקבל נתונים בזמן אמת?

היתרון הבולט ביותר בשימוש בנתוני שוק בזמן אמת הוא זמן התגובה הקצר. שינויים מתרחשים באופן קבוע, ולשינויים בלתי צפויים יכולות להיות השפעות גדולות ונרחבות. בשווקים שבהם שינויים יכולים להתרחש תוך שניות, עיכוב של עשרים דקות הוא משמעותי. 

מעבר לקיצור זמן התגובה, נתונים עדכניים משפיעים לטובה על היבטים רבים של זרימת העבודה, ובעיקר לניהול הערכת סיכונים. משקיעים, יועצים ומנהלי נכסים יכולים להבין טוב יותר את הסיכונים וההזדמנויות בכל רגע נתון, ולקבל החלטות מושכלות שיועילו להם בטווח הקצר והארוך.

רוצים ללמוד עוד? >> expedient

Facebook
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים

שווה לראות גם:

6 יתרונות לשימוש בריאקט [REACT]

ריאקט [REACT], הספרייה המדהימה לבניית אתרים ויישומים אינטראקטיביים, מציעה יתרונות רבים שביססו את מעמדה כבחירה מובילה עבור מפתחים. עם העוצמה האדירה של ריאקט, כולל יכולות

קרא עוד »

הקונדיטוריות השוות בישראל

בישראל יש מגוון רחב של מאפים ועוגות פופולריים בקונדיטוריות, כאשר כל אזור ועיר יכולים להיות ייחודיים בטעמים ובסגנונות שלהם. אבל מה הצפונים אוהבים לאכול? מה

קרא עוד »
דילוג לתוכן