כיצד לבחור את אוכל הכלבים הטוב ביותר

כיצד לבחור את אוכל הכלבים הטוב ביותר

הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. שמירה על בריאותו, היא חשובה ביותר, ומתחילה מבחירת האוכל שלו. כיום, השוק רווי בסוגי מזונות שונים, כך שרבים אינם יודעים באיזה מזון לבחור. כיצד לבחור את אוכל הכלבים הטוב ביותר? תהיו איתי. 

איך בוחרים אוכל לכלבים?

עומדים בחנות חיות, ולא יודעים איזה אוכל לכלבים לקנות? ריכזנו עבורכם מספר טיפים, באמצעותם תוכלו לבחור את אוכל הכלבים הטוב ביותר. 

גזע ואופי 

תחילה, על מנת לבחור אוכל לכלבים שלכם, עליכם לבחון האם האוכל לכלבים מתאים לגזע הכלב שלכם, וכן לאופי שלו. 

ישנם גזעים אשר מוציאים אנרגיות רבות, ובשל כך, להם חילוף חומרים מהיר. כמו כן,  ישנם כלבים בעלי אלרגיות לרכיבי מזון מסוימים, לכן במקרים אלו, ישנה חשיבות רבה לבחון את סוג האוכל לכלבים ולהתאימו לגזע ולאופי הכלב. 

גיל וגודל 

בעת בחירת אוכל לכלבים, יש צורך להתאים את סוג האוכל לגילו של הכלב. אוכל של גור אינו יתאים לכלב בוגר. גורים זקוקים למזונות עתירים בחלבון, בעוד שכלב בוגר אינו זקוק לאותה כמות חלבון.

מלבד גילו של הכלב, גם לגודלו השפעה על בחירת האוכלו שלו. כלב גדול יצטרך מזון בריא יותר בכדי שיוכל להתמודד עם גדילתו, בעוד שכלב קטן אינו יצטרך את אותו מזון.

כיצד לבחור את אוכל הכלבים הטוב ביותר
Facebook
Twitter
LinkedIn

תוכן עניינים

שווה לראות גם:

כסא בר – סוגים והתאמות

כסאות בר הם כסאות אשר נפוצים מאוד ברחבי הארץ, ומחזיקים בבעלותם ישראלים רבים. המטבחים כיום רק הולכים ומשתדרגים, ובהרבה מטבחים יש צורת אי, שאליה ניתן

קרא עוד »

איזה תאורה מומלצת לבית?

ישנם 4 סוגים עיקריים של תאורה לבית. אם גם אתם מתלבטים בין סוגי התאורות השונות, הצרכים שלכם, ההתאמה לעיצוב והעלויות הגעתם למקום הנכון.  בואו נתחיל!

קרא עוד »
דילוג לתוכן