הדרך המהירה והקלה לנהל קשרי לקוחות: הכירו את הבוט לוואטסאפ

בוט לווטסאפ – מה הכוונה?


בוט לווטסאפ הוא סוג של תוכנה וממשק שניתן לרכוש ולהשתמש בו כיום עבור עסק או חברה כדי לייעל את השירות שלה, ולהעניק ללקוחות את השירות המיטבי, האוטומטי והמהיר. בוט לוואטסאפ יכול להיות מתוכנת בדיוק עם המסרים והמידע שתרצו לתת ללקוח, כולל ביצוע פעולות שונות כמו קביעת פגישה ביומן, שיווק בווטסאפ, שליחת תמונה או מידע מסוים לפי בקשתו וכדומה. מדובר בסטנדרט עסקי בשנים האחרונות שמסייע לניהול העסק ולתחושות הלקוח, וכדאי להתקין כזה כבר עכשיו אם עוד לא הכנסתם והטמעתם דבר כזה בעסק.

מה היתרונות המרכזיים של בוט לווטסאפ?

  • אפקטיביות ויעילות בטיפול ומענה ללקוחות – שיעניק להם מענה אוטומטי מידי ועדכונים על התהליך וההזמנה.
  • הקלה על עומס העובדים – שיצטרכו לטפל בפחות פניות באופן ידני ורק במקרים מסוימים.
  • יתרונות שיווק בווטסאפ – בראש ובראשונה השיווק המיטבי יעשה מטבעו על ידי מענה אוטומטי ומעולה ללקוחות של הבוט לווטסאפ, אך גם יתאפשר שיווק ממוקד ומעולה דרך שליחת הודעות שיווקיות בווטסאפ ישירות מאקסל וכדומה.

איזה תוכן יענה בוט הווטסאפ ללקוחות?


בהתאם לתכנות משובח ולעבודה מולכם, תוכלו לבחור בעצמכם את מסלול המענה והשתלשלות התגובות האפשריות מול הלקוחות, כדי להעביר בדיוק את המידע שתרצו והמסרים שמתאימים למוצר ולעסק.

 

הכירו את הבוט לוואטסאפ
Facebook
Twitter
LinkedIn

תוכן עניינים

שווה לראות גם:

כסא בר – סוגים והתאמות

כסאות בר הם כסאות אשר נפוצים מאוד ברחבי הארץ, ומחזיקים בבעלותם ישראלים רבים. המטבחים כיום רק הולכים ומשתדרגים, ובהרבה מטבחים יש צורת אי, שאליה ניתן

קרא עוד »

איזה תאורה מומלצת לבית?

ישנם 4 סוגים עיקריים של תאורה לבית. אם גם אתם מתלבטים בין סוגי התאורות השונות, הצרכים שלכם, ההתאמה לעיצוב והעלויות הגעתם למקום הנכון.  בואו נתחיל!

קרא עוד »
דילוג לתוכן